Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystembfstop has a deprecated constructor in /home/ferso/domains/ferso.org/public_html/plugins/system/bfstop/bfstop.php on line 18
2014


Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentselect_simplyviewer has a deprecated constructor in /home/ferso/domains/ferso.org/public_html/plugins/content/select_simplyviewer/select_simplyviewer.php on line 20

2014

 

 

Szukasz ciekawego sposobu na spędzenie wolnego czasu w przyszłym tygodniu? Przygotowaliśmy dla Ciebie multum bezpłatnych działań!
Warsztaty, projekcje, spotkania.


Po prostu przyjdź i bądź z nami

 

 

Osoby zainteresowane wyjazdem na Wolontariat Europejski zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 5 grudnia o godzinie 15:30 w biurze Fundacji Edukacji i Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego na ul. Strzelców Kaniowskich 71/73 w Łodzi.


Osoby zdecydowane proszę o zgłoszenie swojego udziału SMS lub mailem

 

Gabriela Zajfert
tel. 507-101-427
e- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy do udziału w inicjatywie realizowanej przez znaną nam grupę nieformalną: „Aktywni i Kreatywni dla Łodzi”.

Konkurs Mów o prawach człowieka zachęca uczniów do refleksji nad Powszechną Deklaracją Praw Człowieka.

Zadaniem uczestników jest zilustrowanie (metodą dowolną) lub/i wykonanie fotografii przedstawiającej jeden z artykułów Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka.

W dniach 17-22 września przedstawiciel naszej Fundacji  Jarosław Waszczyk gościł z wizyta w Rosji. W czasie wizyty brał udział  w forum, w mieście Kostroma,  poświęconemu rozwojowi rosyjskich miast, na którym opowiedział o zmianach zachodzących w przestrzeni miejskiej w Łodzi.


Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na kolejne zajęcia "Taniec życia - zajęcia dla seniorów" prowadzone przez Panią Agnieszkę Czubak (www.rytmyzycia.pl/).


Zajęcia odbędą się w najbliższy czwartek (9 października) w godz. 10 – 12:00 w siedzibie Ośrodka 3 Piętra, przy ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 71/78.

 

 

Serdecznie zapraszamy na warsztaty pisarskie organizowane przez Stowarzyszenie Dziennikarzy i Dokumentalistów „Koncentrat” www.piszemyplus.pl/glowna.php

 

Spotkanie obędzie się w naszej siedzibie już po raz drugi.

 

Zapraszamy już w najbliższy czwartek (9 października), o godz. 11:00 do siedziby Fundacji Edukacji i Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego FERSO, przy ulicy 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 71/73.

 

Podczas spotkania przewidziany jest poczęstunek.


Na zajęcia obowiązują zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 42 632 79 77/691 937 428

Fundacja FERSO jest partnerem w projekcie „Europejskie Regiony na rzecz Integracji Społecznej" - zapraszamy na konferencję

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy na spotkania, które w najbliższym czasie będą się odbywały w naszej siedzibie:


  • 25 września (czwartek), godz. 11:00 - 12:30 spotkanie Pokonajmy stres

  • 30 września (wtorek), godz. 11:00 - 12:30 spotkanie Techniki pamięciowe

  • 9 października (czwartek), godz. 11:00 - 14:00 spotkanie Pisanie wspomnień (strona projektu www.piszemyplus.pl/glowna.php)

“The colors behind the rainbow” to projekt wymiany młodzieży, który odbył się w Łodzi pomiędzy 04.08-13.08.2014 i skupiał się wokół idei podniesienia tolerancji wśród młodzieży i dorosłych osób z Łodzi wobec społeczności LGBTI.

W dniu 10 września 2014r.(środa) odbędzie się spotkanie informacyjne dla osób zainteresowanych Wolontariatem Europejskim EVS.

Miejsce: Łódź ul. Strzelców Kaniowskich 71/73
Biuro Fundacji Edukacji i Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego
Godzina: 16:00

Swoją obecność poproszę potwierdzić SMS-em tel. 507 - 101 - 427

 

Gabriela Zajfert