Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystembfstop has a deprecated constructor in /home/ferso/domains/ferso.org/public_html/plugins/system/bfstop/bfstop.php on line 18
Wolontariat Europejski


Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentselect_simplyviewer has a deprecated constructor in /home/ferso/domains/ferso.org/public_html/plugins/content/select_simplyviewer/select_simplyviewer.php on line 20

Wolontariat Europejski

Nasza europejska wolontariusza Dorota Rydel opowiada o swojej przygodzie z EVS-em. Chcecie dowiedzieć się jak dokładnie wygląda życie wolontariusza na wyjeździe? Albo może macie obawy bądź wątpliwości co do swojego udziału w Wolontariacie Europejskim? Zapraszamy do lektury! Tekstu jest w języku angielskim i  specjalnie nie przetłumaczyliśmy,żebyście mogli ocenić swoje umiejętności językowe:)

W dniu 15 Kwietnia 2013 o godzinie 16:00 odbędzie się spotkanie informacyjne dla osób zainteresowanych wyjazdem w ramach programu Wolontariatu Europejskiego EVS.

Wolontariat Europejski Edycja Polska


to film stworzony przez wolontariuszki koordynowane przez Fundację FERSO. Film stworzony w ramach "Jesieni Wolontariatu" pokazujący pracę wolontariuszek i ich zadania w różnych placówkach.

 

Data premiery: 06.12.2011

evs

 

ZAJRZYJ NA STRONĘ

www.evs.org.pl !

Poznaj wolontariuszy, działania związane z Wolontariatem Europejskim!


Informacji i konsultacji udziela

Gabriela Zajfert
tel. 507 - 101 - 427
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jak zostać wolontariuszem? przeczytaj!

 

SimpleViewer wymaga JavaScript i Flash Player'a. Pobierz Flash Playar'a

 

Logo