Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystembfstop has a deprecated constructor in /home/ferso/domains/ferso.org/public_html/plugins/system/bfstop/bfstop.php on line 18
Medytacja dynamiczna według Osho


Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentselect_simplyviewer has a deprecated constructor in /home/ferso/domains/ferso.org/public_html/plugins/content/select_simplyviewer/select_simplyviewer.php on line 20

Medytacja Dynamiczna – to doskonała forma odstresowania, rozładowania napięć, uwolnienia emocji,  blokad, podniesienia energii w ciele oraz wzbudzenia poczucia wewnętrznej ciszy i spokoju. Medytacja składa się z 5 faz; uruchamia głęboki oddech, pomaga rozładować napięcia m.in. z ramion i z bioder, pomaga poddać się potrzebom ciała oraz ekspresji emocji w ruchu. Jednym z jej elementów są podskoki, które - prawidłowo wykonywane - pomagają obudzić w sobie zapasy energii. Pomaga ona także zatrzymać się i utrzymać siebie w obserwacji, a w kolejnej fazie pomaga podążać w ruchu za potrzebami ciała.

 

 

 Uwolnij ciało od stresu!

Czas trwania ok. 2 h

Medytacja dynamiczna - to narzędzie terapeutyczne, które daje przestrzeń ekspresji emocji (często skrywanych) - takie uwolnienie przynosi wewnętrzne katharsis, podnosi poziom energii, daje poczucie wewnętrznej harmonii i pełni. 
Często nie zdajemy sobie sprawy ile rzeczy zatrzymujemy i tłumimy w sobie, bo boimy się z nimi skonfrontować. Ten spokój często okazuje się pozorny, ponieważ emocje kiedyś muszą z nas wyjść. Często wtedy wybuchamy agresją, krzykiem nieadekwatnie do sytuacji. Rozładowujemy nasze napięcia na dzieciach lub partnerze/partnerce. Skumulowanie emocji powoduje rozmaite napięcia, nawet choroby. Trudniej nam się skupić i pracować.

Zadbaj o swoje zdrowie fizyczne psychiczne i mentralne.  

Termin: czwartek
Godzina: 18.00 - 20.00
Miejsce: 3 Piętra
28 Pułku Strzelców Kaniowskich 71/73
koszt 30 zł (2 h)

 

Agnieszka Czubak - Moją pasją jest praca z ciałem, oddechem i ruchem intuicyjnym. Brałam udział w warsztatach Tantry u Zosi i Dawida Rzepeckich (www.tantralove.eu). Jestem rekomendowana przez nich jako trener podstaw pracy z ciałem. Od 2009 pracuję nad rozwojem swojego potencjału w Pracowni Rozwoju Osobistego "Pełnia". Ukończyłam kurs metody Ruchu Autentycznego z Kamą Korytowską certyfikowany przez Institute for Integrative Bodywork and Movement Therapy (Wielka Brytania), brałam udział w zajęciach Misterium Ciała Agnieszki Sypek i innych warsztatach rozwojowych (między innymi z John Hawken, Bodhi Sarango, Diane and Kerry Riley). Ukończyłam szkolenie dla opiekunów osobistych i doradców integracyjnych w ramch projektu "JOBfirma" w Niemczech. Prócz tego ukończyłam studia podyplomowe "Żywienie i wspomaganie dietetyczne w sporcie" na AWF w Gadńsku, studia magisterskie na Wydziale Zarządzania UŁ, akademię instruktorów fitness. Jestem także inicjatorką prezentacji na temat korzyści choreoterapii w Towarzystwie Wspierania Osób z Nieswoistym Zapaleniem Jelita „J-elita”. 2007 – 2011 współorganizowałam imprezy LUZ = LUbię Zdrowię w Strykowie. Jestem inicjatorką ŁATI (Łódzkie Alternatywne Taneczne Imprezy). Od 2013 – 2014 prowadzę szkolenia „Choreoterapia” we współpracy z Ośrodkiem Psychoterapii Behawioralnej "Sukces" oraz BeCreative.

 

Medytacja Dynamiczna OSHO jest dla mnie najpełniejszym narzędziem pracy ze sobą, z emocjami, z odreagowaniem napięć w ciele, z energią oraz z wyciszeniem umysłu z jakim się do tej pory spotkałam. Zapraszam serdecznie.

 

źródło zdjęcia: http://www.chriscruises.com/2014/01/dancing-stars-sea-champions-cruise-sets-sail-week/