Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystembfstop has a deprecated constructor in /home/ferso/domains/ferso.org/public_html/plugins/system/bfstop/bfstop.php on line 18
Poznaj rodzaje wolontariatu - spotkania konsultacyjne


Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentselect_simplyviewer has a deprecated constructor in /home/ferso/domains/ferso.org/public_html/plugins/content/select_simplyviewer/select_simplyviewer.php on line 20

Drodzy Seniorzy!

 

Już 7 lutego o godzinie 14.00 zapraszamy na pierwsze z dziesięciu zaplanowanych spotkań konsultacyjnych skierowanych do tych z Państwa, którzy ukończyli 60 rok życia i wciąż chcą pozostać aktywni. Zapraszamy do odwiedzenia siedziby Fundacji FERSO, przy ulicy 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 71/73.

 

 

 

Jeżeli chcecie Państwo spędzić zimowe popołudnia w gronie rówieśników wymieniając się doświadczeniem, rozwijając swoje pasje i dzieląc się pomysłami na to jak pomagać innym – zapraszamy do uczestniczenia w bezpłatnych spotkaniach „Aktywnego Seniora”.


Najbliższe czwartkowe popołudnie upłynie nam na poznawaniu możliwości jakie daje uczestnictwo w wolontariacie seniorów, odkrywaniu i zastanowieniu się jak wykorzystywać posiadane przez Państwa kompetencje w pracy na rzecz innych.

 

Podczas wydarzeń zaplanowanych na kolejne tygodnie, będziecie mogli Państwo nauczyć poznać różne rodzaje wolontariatu, porozmawiać z osobami z różnych placówek i organizacji gdzie można się realizować na polu wolontariatu. Planowane są również odwiedzimy w wybranych placówkach. Szczegółowa tematyka kolejnych spotkań poniżej.

 

Spotkania będą odbywały się  co  czwartek w siedzibie naszej Fundacji. Chcielibyśmy, aby każde z nich stanowiło pretekst do spotkania i wspólnej pracy. Celem jest pokazanie, że osoby 60+ wciąż chcą być aktywne i mają wiele do zaoferowania.

 

Każdą zainteresowaną osobę zapraszamy do kontaktu z nami i zgłaszania swojego uczestnictwa do Liliana Misiak-Kuźbik.

telefonicznie: 42 632 79 77 lub 793903066,

bądź za pomocą formularza on-line: https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dGdOU3dPdHJ0dnNoT1AtaDNLWDkyTXc6MQ#gid=0.

 

W razie jakichkolwiek pytań – prosimy nie wahać się i kontaktować z nami mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub odwiedzić naszą siedzibę gdzie można otrzymać gazetkę „Wolontariat Kreuje Łódź”.

 

Więcej informacji na Facebook „Aktywny Senior -  Dojrzały Wolontariusz”

 

Harmonogram spotkań w ramach Dojrzały Wolontariusz – Aktywny Senior

 

Data

Spotkanie tematyczne o godzinie 12.00

Spotkanie konsultacyjne o godzinie 14.00

Miejsce

07.02.2013

Czy jem zdrowo?

Wolontariat seniorów

 

FERSO, Strzelców

14.02.2013

Biżuteria gliniana

 

Wolontariat Caritas

 

FERSO, Piotrkowska 85

21.02.2013

Decupage

 

Wolontariat międzynarodowy

 

FERSO, Strzelców

28.02.2013

Szycie toreb z materiału

 

Bio Synergia – wolontariat ekologiczny

 

FERSO, Strzelców

07.03.2013

ozdabianie toreb

 

Wolontariat Pogotowie opiekuńcze

 

FERSO, Strzelców

14.03.2013

Słowiańskie jedzenie (jedzenie sprzed 10 wieków)

 

Instytut Działań Twórczych – wolontariat rekonstrukcji historycznej

 

FERSO, Strzelców

21.03.2013

Postawy samoobrony

Wolontariat  Hospicjum

FERSO, Strzelców

04.04.2013

Czy jem zdrowo?

 

Latające babcie

 

FERSO, Strzelców

11.04.2013

Propozycja seniorów

 

Propozycja seniorów

 

FERSO, Strzelców

18.04.2013

Propozycja seniorów

 

Propozycja seniorów

 

FERSO, Strzelców

25.04.2013

Czy jem zdrowo?

 

Warsztaty” jak pokazać swoje działania”

 

FERSO, Strzelców

09.05 2013

Kultura, zwyczaje, kuchnia Włoch lub Niemiec

 

FERSO, Piotrkowska 85

 

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w harmonogramie dotyczących rodzaju i  kolejności planowanych działań oraz ich miejsca.