Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystembfstop has a deprecated constructor in /home/ferso/domains/ferso.org/public_html/plugins/system/bfstop/bfstop.php on line 18
Bezpłatne szkolenie „Wolontariat kompetencji Seniora”


Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentselect_simplyviewer has a deprecated constructor in /home/ferso/domains/ferso.org/public_html/plugins/content/select_simplyviewer/select_simplyviewer.php on line 20

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w bezpłatnym szkoleniu „Wolontariat kompetencji Seniora” kierowanym do osób 60+. Szkolenie  odbędzie się 31 stycznia  i 1 lutego w godzinach 12.00-16.00 w siedzibie Fundacji FERSO, przy ulicy 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 71/73 w Łodzi.

 

Pierwszego dnia podczas spotkania będziecie mieli Państwo szansę wzajemnego poznania się, wyłonienia obszarów, w których chcecie i możecie realizować siebie przy jednoczesnym dzieleniu się posiadanym doświadczeniem.

 

 

Drugi dzień upłynie nam na odkrywaniu i zastanowieniu się jak wykorzystywać posiadane przez Państwa kompetencje w pracy na rzecz innych. Dowiemy się które spośród umiejętności są najbardziej przydatne i jak pożytecznie je użytkować.

 

Na wszystkich uczestników czekać będą drobne upominki oraz certyfikat potwierdzający odbyte szkolenie. W trakcie szkolenia zapewniamy poczęstunek.

 

 

Celem spotkań jest pokazanie, że osoby 60+ wciąż chcą być aktywne i mają wiele do zaoferowania.

 

Każdą zainteresowaną osobę zapraszamy do kontaktu z nami i zgłaszania swojego uczestnictwa do Liliana Misiak-Kuźbik.

telefonicznie: 42 632 79 77 lub 793903066,


bądź za pomocą formularza on-line: https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dGdOU3dPdHJ0dnNoT1AtaDNLWDkyTXc6MQ#gid=0.

W razie jakichkolwiek pytań – prosimy nie wahać się i kontaktować z nami mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub odwiedzić naszą siedzibę gdzie można otrzymać gazetkę „Wolontariat Kreuje Łódź”.

 

Zapraszamy do udziału w pozostałych aktywnościach skierowanych do seniorów! Więcej informacji na stronie internetowej: www.ferso.org

oraz na Facebook „Aktywny Senior -  Dojrzały Wolontariusz”.