Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystembfstop has a deprecated constructor in /home/ferso/domains/ferso.org/public_html/plugins/system/bfstop/bfstop.php on line 18
FUNDACJA FERSO ZAPRASZA NA GALĘ DLA SENIORÓW i SENIOREK!


Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentselect_simplyviewer has a deprecated constructor in /home/ferso/domains/ferso.org/public_html/plugins/content/select_simplyviewer/select_simplyviewer.php on line 20

Już 6 czerwca (czwartek) w siedzibie Fundacji FERSO, przy ulicy Strzelców Kaniowskich 71/73 odbędzie się spotkanie adresowane do wszystkich tych, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej na temat tego w jaki sposób, jako Seniorzy, mogą wciąż spełniać się życiowo oraz spełniać swoje pomysły. Podczas spotkania będziecie mieli Państwo możliwość dowiedzenia się od innych Seniorów w jaki sposób ci realizują się jako wolontariusze.

 

Szanowni Seniorzy! Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Gali Seniorów


Już 6 czerwca (czwartek) w siedzibie Fundacji FERSO, przy ulicy Strzelców Kaniowskich 71/73 odbędzie się spotkanie adresowane do wszystkich tych, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej na temat tego w jaki sposób, jako Seniorzy, mogą wciąż spełniać się życiowo oraz spełniać swoje pomysły.

Przestrzeń „3 Pięter” zamieni się w miejsce specjalnie dla Państwa. Podczas spotkania będziecie mieli Państwo możliwość dowiedzenia się od innych Seniorów w jaki sposób ci realizują się jako wolontariusze.


Czego dokładnie możecie Państwo oczekiwać od czwartkowej Gali? Poniżej próbka zaplanowanych atrakcji:


  • Jeżeli chcecie Państwo poznać wolontariuszy z zagranicy, zapraszamy do spotkania z Seniorami z Włoch. Co i dlaczego robią w Łodzi? Jeżeli chcecie Państwo poznać więcej szczegółów – niech bariera językowa nie będzie przeszkodą. Nasi tłumacze pomogą ją przezwyciężyć i zaspokoić Państwa ciekawość.

  • „Taste the Culture!” – pokaz fotografii polskich Seniorek, które spędziły trzy tygodnie w Niemczech w ramach Wolontariatu Seniorów. Czy warto zostać wolontariuszem po 50 roku życia? Odpowiedzi na to, ale także inne nurtujące pytania udzielą nasze wolontariuszki.

  • Na pytanie: Jak wykorzystywać swój potencjał? podczas warsztatu, pomoże odpowiedzieć Państwu doświadczone trenerka - Marta Wilczkowska.

  • Do tej pory nie braliście Państwo udziału w żadnych zajęciach adresowanych do Seniorów? Nic straconego. Podczas Gali przedstawimy działania, które Fundacja planuje zrealizować w okresie wakacji.

  • planujemy również nagrodzić tych z Państwa, którzy działali najaktywniej w przeciągu ostatnich miesięcy jako wolontariusze.


Oczywiście to nie wszystkie zaplanowane na czwartkowe popołudnie atrakcje. Jeżeli chcecie Państwo dowiedzieć się więcej – proszę zaszczycić nas swoją obecnością. Proszę zabrać ze sobą przyjaciół, znajomych czy sąsiadów. Wszyscy chcący być aktywnymi są mile widziani!Kiedy i gdzie: 6 czerwca 2013 roku (czwartek), w godzinach 12:00 – 15:00, „3 Piętra” - siedziba Fundacji FERSO przy ulicy Strzelców Kaniowskich 71/73.