Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystembfstop has a deprecated constructor in /home/ferso/domains/ferso.org/public_html/plugins/system/bfstop/bfstop.php on line 18
Nordic Walking dla seniorów


Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentselect_simplyviewer has a deprecated constructor in /home/ferso/domains/ferso.org/public_html/plugins/content/select_simplyviewer/select_simplyviewer.php on line 20
Serdecznie zapraszamy na piątkowe zajęcia dla seniorów z Nordic Walking! Prosimy o mobilizację w ten piątek,ponieważ redaktor z TV3 chce przedstawić " naszą grupę" NW w programie dedykowanym seniorom. Jeżeli możecie,porzućcie działki:),sprzątanie:),zakupy:),prasowanie:),pracę:),lekarzy wszystkich specjalności:) i inne planowane zajęcia i stawcie się z kijkami w piątek  24.05 o 10.30 w Parku Poniatowskiego.
Witajcie piątkowi " kijkarze"  i nie tylko :)

Serdecznie zapraszamy na piątkowe zajęcia dla seniorów z Nordic Walking!

Prosimy o mobilizację w ten piątek,ponieważ redaktor z TV3 chce przedstawić " naszą grupę" NW w programie dedykowanym seniorom . Chodzi o zachęcenie jak największej grupy osób z tego przedziału wieku do aktywności Nordic Walking.

Program nadany będzie w niedzielę.

Jeżeli możecie,porzućcie działki:),sprzątanie:),zakupy:),prasowanie:),pracę:),lekarzy wszystkich specjalności:) i inne planowane zajęcia i stawcie się z kijkami o 10.30 w Parku Poniatowskiego.

Z góry dziękuję!

pozdrawiam serdecznie
Hanna Mazerant