Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystembfstop has a deprecated constructor in /home/ferso/domains/ferso.org/public_html/plugins/system/bfstop/bfstop.php on line 18
Senioratka- kolejne spotkania


Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentselect_simplyviewer has a deprecated constructor in /home/ferso/domains/ferso.org/public_html/plugins/content/select_simplyviewer/select_simplyviewer.php on line 20

Kolejne spotkanie w ramach „Senioratki” już w najbliższy czwartek o 12:00.

Po zeszłotygodniowym spotkaniu z Panią Ewą Mikołajczak i wykładzie z zakresu psychologii, który wzbudził Państwa duże zainteresowanie i ożywił dyskusję (bardzo serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie!), tym razem zmieniamy nieco temat spotkania. W tym tygodniu przygotujecie się Państwo na warsztaty z naszą wolontariuszką Cristiną.


Co wiecie Państwo na temat Rumunii? A czy jest coś czego chcielibyście się Państwo dowiedzieć? Jeżeli tak, najwyższy czas, aby odpowiedzieć na Państwa pytania!


Wszystkich Seniorów i Seniorki zapraszamy już w ten czwartek (21.11) na godzinę 12:00 do siedziby Fundacji, przy ulicy Strzelców Kaniowskich 71/73.


Poniżej znajdą Państwo zdjęcia z 14 listopada, wykładu Pani Mikołajczak.

SimpleViewer wymaga JavaScript i Flash Player'a. Pobierz Flash Playar'a