Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystembfstop has a deprecated constructor in /home/ferso/domains/ferso.org/public_html/plugins/system/bfstop/bfstop.php on line 18
Polityka lokalowa dla organizacji pozarządowych w Łodzi – nabór do grupy roboczej do 23 kwietnia 2015


Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentselect_simplyviewer has a deprecated constructor in /home/ferso/domains/ferso.org/public_html/plugins/content/select_simplyviewer/select_simplyviewer.php on line 20

Czy pragniesz aby trzeci sektor w Łodzi rozwijał się dla dobra mieszkańców korzystając  z lokali miejskich? Czy chciał(a)byś  mieć wpływ na to, kto otrzymuje lokal w użyczeniu i na jakich zasadach? Czy, według Ciebie, polityka lokalowa miasta jest ważna i uważasz, że warto włączyć się w jej tworzenie?


Łódzka Federacja Organizacji Pozarządowych zaprasza osoby, które chcą włączyć się w pracę grupy, która zajmie się wypracowaniem zasad i standardów korzystania z lokali miejskich dla organizacji pozarządowych oraz spółdzielni socjalnych.


Chcemy zwiększyć przejrzystość polityki lokalowej dla 3 sektora w Łodzi. Wspólnie z przedstawicielami UMŁ stworzymy propozycje jasnych i przyjaznych procedur korzystania z zasobów lokalowych miasta, w oparciu o preferencyjne zasady. Powstanie skonsultowany i innowacyjny w naszym mieście system współdecydowania o zasobach lokalowych dla organizacji pozarządowych.

Do udziału w pracach grupy roboczej ds. lokali zapraszamy osoby działające w stowarzyszeniach, fundacjach oraz spółdzielniach socjalnych na terenie Łodzi, którym temat polityki lokalowej jest szczególnie bliski i chcą zmian w tym obszarze. Ze strony Urzędu Miasta Łodzi zaprosiliśmy do współpracy Wydziały Budynków i Lokali, Majątku oraz Biuro ds. Partycypacji Społecznej.

Grupa będzie spotykać się co dwa tygodnie w okresie kwiecień-listopad 2015. W sumie odbędzie się 12 spotkań.  Zgłoszenia w formie elektronicznej:https://docs.google.com/forms/d/1b7u5n0V5Rl_vrFu3iHDbW6-Pr-Dn_XA1P6rtxojz_gM/viewform?c=0&w=1

przyjmujemy do 23 kwietnia 2015. Udział w pracach grupy dla przedstawicieli 5 organizacji pozarządowych jest refundowany z dotacji.

Więcej o projekcie http://lfop.pl/2012-02-02-12-41-01/4-katy-dla-3-sektora.html

 

Szczegółowych  informacji udziela Aleksandra Bukowczyk-Stranz (koordynatorka projektu)  pod nr tel:
42 632 79 77 lub mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG

baner_eog.jpg