Przedstawiciel Fundacji FERSO członkiem delegacji Województwa Łódzkiego podczas III Międzynarodowego Forum Ekonomicznego w Winnicy na Ukrainie

 

Na początku września 2015 na zaproszenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego Przemysław Czekała reprezentujący Fundację FERSO wziął udział w wizycie na Ukrainie. Członkowie delegacji spotkali się z Konsulem Generalnym RP w Łucku, panią Beatą Brzywczy oraz wzięli udział w III Międzynarodowym Forum Ekonomicznym w Winnicy.

 

W czasie pobytu w Winnicy Przemysław Czekała odbył szereg spotkań z przedstawicielami organizacji pozarządowych i rady Obwodu Winnickiego, podczas których mówił o obszarach działalności Fundacji i planowanych projektach. Ważnym elementem programu wizyty było spotkanie z prezesem Euroregionu „Dniestr” panem Siergiejem Tatusiakiem i omówienie wizyty studyjnej dla ukraińskich i mołdawskich samorządowców, którego koordynatorem jest Fundacja FERSO. Rezultatem wizyty są dwa listy intencyjne podpisane z Międzynarodowym Stowarzyszeniem „Ukraina-Polska-Niemcy” i Centrum Rozwoju Regionalnego w Winnicy.

 

Specjalne podziękowania dla pana Michała Pietranka z Departamentu Promocji i Współpracy Zagranicznej za pomoc i zaangażowanie w działania z krajami Europy Wschodniej.

 

SimpleViewer wymaga JavaScript i Flash Player'a. Pobierz Flash Playar'a