Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystembfstop has a deprecated constructor in /home/ferso/domains/ferso.org/public_html/plugins/system/bfstop/bfstop.php on line 18
Łodzianie Głosują Wybieramy Najlepszych


Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentselect_simplyviewer has a deprecated constructor in /home/ferso/domains/ferso.org/public_html/plugins/content/select_simplyviewer/select_simplyviewer.php on line 20

 

 

Zadaj swoje pytanie kandydatom do samorządu:

Jak często trzymając kartę do głosowania nie masz pojęcia na kogo zagłosować? Zaczynasz wybierać pierwszego na liście twojej ulubionej partii, ale czy wiesz co ten kandydat ma ci do zaoferowania? Czy jego program wyborczy faktycznie zawiera realne pomysły polepszenia twojego życia w naszym mieście? Może rzuca tylko sloganami wyborczymi a tak naprawdę nie ma programu? Czy ty wyborco zastanawiałeś się kiedykolwiek co jest dla Ciebie najważniejsze do zrobienia w mieście?
Warto podzielić się z kandydatami swoimi spostrzeżeniami i problemami oraz zapytać ich jaki mają pomysł na ich rozwiązanie.
Jako Łodzianie, proponujemy Ci wykorzystanie naszej strony internetowej LFOP.pl

do zadawania nurtujących się pytań kandydatom samorządowym. Po co? Zebrane pytania zostaną przedstawione kandydatom aby mogli się do nich ustosunkować i odpowiedzieć na nie w czasie debat przedwyborczych.
Zadaj swoje pytanie a następnie przyjdź na debatę i zobacz co proponują kandydaci.

Pamiętaj "Łodzianie Głosują, Wybieramy Najlepszych!!!"

 

{gallery}wybory2010{/gallery}