Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystembfstop has a deprecated constructor in /home/ferso/domains/ferso.org/public_html/plugins/system/bfstop/bfstop.php on line 18
Spotkanie z wolontariuszkami-seniorkami po ich pobycie w Bułgarii


Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentselect_simplyviewer has a deprecated constructor in /home/ferso/domains/ferso.org/public_html/plugins/content/select_simplyviewer/select_simplyviewer.php on line 20

W poniedziałek, 17 października o godz. 16.00 w siedzibie Fundacji FERSO przy ul. Piotrkowskiej 85 odbędzie się spotkanie z paniami, które przez trzy tygodnie września pracowały jako wolontariuszki w Lovech, w Bułgarii w ramach programu Grundtvig. W czasie spotkania będzie można dowiedzieć się więcej o Wolontariacie Seniorów oraz możliwości uczestniczenia w przyszłorocznej wymianie z Włochami. Serdecznie zapraszamy!

Dysponujemy ograniczoną przestrzenią stąd na poniedziałkowe spotkanie należy zgłosić się wysyłając maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub też dzwoniąc pod nr: 505 450 526

 

 

Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.