Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystembfstop has a deprecated constructor in /home/ferso/domains/ferso.org/public_html/plugins/system/bfstop/bfstop.php on line 18
Przewodnik o Wolontariacie Europejskim dla organizacji z Mołdawii


Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentselect_simplyviewer has a deprecated constructor in /home/ferso/domains/ferso.org/public_html/plugins/content/select_simplyviewer/select_simplyviewer.php on line 20

Z przyjemnością prezentujemy przewodnik o Wolontariacie Europejskim stworzony z myślą o organizacjach i wolontariuszach z Mołdawii.

Publikacja powstała jako efekt  projektu „Wolontariat na rzecz budowy społeczeństwa obywatelskiego w Mołdawii”, który realizowany był przez Fundację FERSO, we współpracy ze Stowarzyszeniem TDV z Mołdawii. Publikacja dostępna jest w języku rumuńskim oraz w wersji skróconej- w języku rosyjskim.

 

 

 

Przewodnik w języku rumuńskim do pobrania tutaj


Przewodnik w języku rosyjskim do pobrania tutaj


 

„Przewodnik o Wolontariacie Europejskim” jest dostępny na licencji Creative Commons uznanie autorstwa 3.0. Polska. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Fundacji FERSO. Utwór powstał w ramach Programu „Wsparcie Demokracji” finansowanego ze środków programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP. Zezwala się na dowolne wykorzystanie utworu, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji, o posiadaczach praw oraz o programie polskiej współpracy rozwojowej.


Projekt „Wolontariat na rzecz budowy społeczeństwa obywatelskiego w Mołdawii”, współfinansowany w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP. Program "Wsparcie demokracji".